• 26-31 Temmuz tarihleri arasında büyük indirim.

  • Halk Günü indirimlerimiz...

  • Ücretsiz servis İmkanımız mevcuttur...

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

SEZER AVM markasıyla uzun yıllardan beri Mardin'de gıda perakende sektörünün öncüsü olarak halkımıza hizmet etmekteyiz.Mağazalarımızda önceliğimiz her zaman müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışı,müşteri memnuniyeti,uzman personel kadrosuyla,sağlıklı güveniir kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız.Manav ve Şarküteri reyonumuzda he zaman SAĞLIKLI,KALİTELİ ve GÜVENİLİR olmanın bilincinde müşterilerimize en uygun fiyatlarla ürünleri sunmaktayız.Market içerisinde sayısız ürün ve çeşitliliğiyle müşterilerimizin tüm ev ihtiyaçlarını giderebileceği Gıda , Manav , Şarküteri , Züccaciye ve Temizlik ürünlerine rahatça ulaşabileceği alan oluşturulmuştur. Hizmet sektöründe hep kalite ve ucuzluğun merkezi olma anlayışıyla Cuma-C.tesi-Pazar günleri ve Çarşamba günü Halk günü indirimleri yapılmakta ve İnsert indirimlerimizle müşterilerimizin bütçesi düşünülerek en uygun fiyata ürünleri temin etmelerini sağlamak her zaman öncü düşüncemiz olmuştur.Servis hizmetimiz mevcuttur.

Tarihçe

90 lı yıllardan süre gelen zamanda milletimize hizmet etmekteyiz.Şirket olarak ilk öncelik her zaman halkımız olmuştur.Daha sonra 2001 yılında başlayan market serüvenimizde 2 şube ile halkımıza hizmet etmekteyiz.

vizyon-Misyon

Halkımız tarafından en çok tercih edilen perakende markası ve Kızıltepe’nin önde gelen modern gıda perakendecisi olmak ve yatırımcılarımız için değer yaratmaya devam etmektir.
Farklılaşmış iş modelimiz, kaliteli ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyat ve ileri hizmet anlayışımız ile müşterilerimize en elverişli alışveriş deneyimi sunmak ve iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ilk tercihi olmaktır.

Bir Fikrim Var !!!

Bir fikriniz mi var veya herhangi bir öneriniz bizlerin kendimizi geliştirebilmemiz için sizlerin fikirlerinizi önemsiyor ve bu fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.